חטיבת התקשורת

 
חטיבת התקשורת והעבודות הציבוריות של חברת אורי נחמני ובניו קידוחים אופקיים בע"מ מנהלת ומוציאה לפועל פרויקטים מורכבים בתקשורת. הטיפול מתבצע מתחילת הפרויקטים ועד לסיומם לשביעות רצון הלקוח, וכולל אספקת כל חומרי הגלם והעזרים הרלוונטיים לפרויקטים מסוג זה.

עבור רכבות, תקשורת נתונים וטלפוניה או מתקנים ציבוריים – לחברה הוותיקה יש את מרב הניסיון והיכולות המקצועיות לנהל ולהוציא לפועל גם פרויקטים רחבי היקף וגם משימות עבודה ספציפיות, כגון:
 

תשתיות תקשורת לטלוויזיה, לכבלים ולטלפוניה

 
חברת אורי נחמני מתכננת, מקימה ומבצעת רשתות תקשורת בפריסה ארצית - בהיקפים נרחבים ובפרויקטים של אלפי מטרים. עם לקוחותיה נמנים: בזק, סלקום, פרטנר, הוט וגופים פרטיים.
 
 

מערכות איתות ופיקוד למסילות רכבת

 
תשתיות מסילות הרכבת הן הדם הזורם בעורקי הכלכלה של המדינה, ועמן נמנות הן תשתית רכבת בין-עירונית והן תשתית רכבת פרברית. מערכות פיקוד ואיתות, שהורכבו על ידי חברת אורי נחמני ובניו, מאפשרות לפרוס תשתיות אלו ולהוציאן לפועל בביטחון, בבטיחות ובדיוק מרבי.
 
 
מערכות איתות ופיקוד למסילות רכבת
 
 
 
מערכות פיקוד לרכבות
 
 
 
 
 

תכנון

 
כאן נכנס לתפקיד שילוב של ספציפיקציות טכניות והנדסיות עם הניסיון והמומחיות של החברה בהתגברות על אתגרים כמו תוואי שטח, גשרים, כבישים מהירים ומתקנים קיימים עם מפרטים טכניים. כל זאת תוך התמחות והתמקדות בתעבורה לצד שמירה על סטנדרט DB מלא והתאמה מלאה ל-ISO.
 
 
 
תכנון תשתיות תקשורת
 
 
 
 

התקנה

 
חטיבת התקשורת היא בעלת ידע וטכנולוגיות ייחודיות, לצורכי תכנון וביצוע וכל היכולות להתקנת ומציאת הפתרונות הנכונים והיעילים ביותר במגוון תנאים ופרמטרים: שטח, מתקנים קיימים והתחברות למערכות תעבורה אחרות, בכללן עמדות פיקוד פעילות, עמדות איתות, פיקוח, קופסאות חלוקה, בדיקות, תוכניות סופיות, עומדים בתקנים וברמת האיכות הגבוהה ביותר.
 
 

מדידה ובחינה

 
החטיבה לתקשורת של אורי נחמני ובניו מבינה את המורכבות הכרוכה באינטגרציה של מערכות איתות ופיקוד של תשתית רכבת פעילה, וכן את המורכבות והצרכים של תשתיות תקשורת, טלפוניה וכבלים. לפיכך החברה מגלה מקצועית ומבטיחה שכל המערכות יימדדו וייבחנו בהתאם, תוך הקפדה מלאה על כללים של בטיחות כוללת וסטנדרטים גבוהים של איכות ודיווח, כגון התאמה לסטנדרט DB הגרמני ו-ISO.
 
 
 
מדידה ובחינה
 
 
 
 

הסמכה

 
הודות יכולות ההנדסה והידע בחיבור מערכות לרשת שלמה, החטיבה לתקשורת ולעבודות ציבוריות מבטיחה ללקוחותיה העמדה של מערכת פעילה באופן מלא עם סיום העבודה.
 

ייעוץ, ליווי ושירות בהתאמה ללקוח

 
חטיבת התקשורת המיומנת של חברת אורי נחמני ובניו תשמח לעמוד לרשותכם לאורך שלבי הפרויקט ולשים את הדרישות והצרכים שלכם בראש סדר העדיפויות. באפשרותה לטפל בהצלחה מרובה בפרויקטים בכל סדר גודל.
 
לקבלת מידע נוסף וייעוץ בהתאמה אישית, צרו קשר עם צוות אורי נחמני ובניו. חייגו 072-3227873 או השאירו פרטים באתר ותיענו בהקדם.