אורי נחמני ובניו קידוחים אופקיים בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3227873
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תשתיות גז טבעי לתעשייה

 
גז טבעי תופס בשנים האחרונות נתח משמעותי בענף האנרגיה, במגוון של תחומים - ייצור חשמל, שימוש לבישול וחימום הבית והנעת מכוניות. דווקא בענפי תעשייה שונים הייתה תגובה מאוחרת למגמה הזו, אך בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר מפעלים אשר מבצעים הסבה לגז טבעי. כיצד עושים זאת ומהם היתרונות? ריכזנו עבורכם את כל הנתונים.
 

אופי השימוש בגז טבעי

 
בהשוואה למקורות אנרגיה מתכלים אחרים, לגז הטבעי יש מספר יתרונות בולטים הן מבחינה כלכלית והן מבחינה סביבתית. בהשוואה לדלקים אחרים, מחירו זול יותר ונצילותו גבוהה יותר. נוסף על כך, תהליך השריפה פולט פחות מזהמים לסביבה.

האתגר המשמעותי היום הוא צורת ההובלה והאחסון, מאחר והובלתו כנוזל אינה מומלצת כלל. על כן נהוג להוביל את הגז בצינורות- החל מאסדת הקידוח ועד למשתמשי הקצה, לצוברי הגז וכדומה. כיום מדינת ישראל מקדמת ומעודדת את הסבה לגז בתעשייה, ועל כן פרויקט נתיב הגז נמצא כל הזמן במגמת התרחבות על מנת לאפשר למפעלים רבים חיבור זמין.
 

הקמת תשתיות גז טבעי עבור מבני תעשייה

 
הקמת תשתית לשימוש בגז בתעשייה, בין אם מדובר במבנה חדש ובין אם מדובר בהסבת מפעל קיים, הוא תהליך מורכב אשר חייב להיעשות בצורה המקצועית ביותר, על פי כל התקנים המחמירים.
 
 
חברת אורי נחמני קידוחים אופקיים בע"מ הינה חברה וותיקה, ובעלת ניסיון רב בפרויקטים מורכבים כגון הקמת תשתיות גז טבעי לתעשייה. תחילתו של התהליך הוא כמובן בהבנת הצרכים ואופי השימוש, על מנת לבצע את התכנון בצורה מפורטת ומדויקת. בשלב זה נלקחות בחשבון גם המגבלות הקיימות בשטח, ומעל לכל - התקנים ודרישות הבטיחות של הגופים השונים - משרד האנרגיה, תקנות בטיחות באש והנחיות פיקוד העורף.
 
לאחר השלמת התכנון וקבלת כל ההיתרים הדרושים, נצא לעבודה. לרוב, המרכיב העיקרי של עבודות התשתית כולל קידוחים אופקיים לצורך הנחת הצנרת. חברת אורי נחמני ובניו מתמחה במיוחד בסוג עבודות אלו, אשר דורשות מדידות מדויקות ועבודה קפדנית. תוך כדי העבודות אנו מקפידים לבצע בדיקות באופן שוטף, על מנת להבטיח את פריסת המערכת בצורה הטובה והבטוחה ביותר, כך שתקבלו מערכת אמינה אשר תשרת אתכם בנאמנות לאורך שנים רבות.
 
 
 
תשתיות גז
 
 
 
 
לקבלת מידע נוסף וייעוץ בהתאמה אישית, חייגו 072-3227873 או השאירו פרטים באתר ותיענו בהקדם.