תשתיות תקשורת

 
 
חברת אורי נחמני ובניו קידוחים אופקיים בע"מ מספקת מענה אמין ומקצועי בכל הנוגע לתחום תשתיות התקשורת. ברשות החברה שנים רבות של ניסיון בניהול פרויקטים בכל סדר גודל, הכרוכים בתכנון, בהתקנה ובפריסה של תשתיות תקשורת מסוגים שונים, לרבות: טלוויזיה בכבלים, טל-קומוניקציה, רשתות תקשורת נתונים, רשתות סלולריות.

מערכות איתות ופיקוד למסילות רכבת
תשתיות מסילות הרכבת, בין שמדובר בתשתית בין-עירונית ובין שמדובר בתשתית פרוורית, הן חלק בלתי נפרד מהלב הפועם של כלכלת המדינה. מערכות הפיקוד והאיתות המתקדמות, אותן מרכיבה חברת אורי נחמני ובניו, מאפשרות לפרוס בביטחון ובדיוק מרבי את התשתיות הללו.
 
 
 
תשתיות תקשורת
 
 
 
 

סל השירותים שמציעה חברת אורי נחמני ובניו לכל תחום, כולל:

 

תכנון

 
בנייה ויצירה של מפרט הנדסי וטכני עבור תשתיות תקשורת מורכבות, בשילוב מערכות מיפוי חכמות ומתקדמות מסוגן. החברה מספקת ללקוחותיה הרבים עיצובים מדויקים ומפרטים טכניים מעמיקים, המבוססים על שנים רבות של ניסיון מעשי ועבודה מאומצת בשטח.
 

התקנה בשטח

 
לחברת אורי נחמני ובניו ניסיון מרשים ומומחיות בביצוע התקנות במסגרת פרויקטים עירוניים ופרויקטים בין-עירוניים. לאורך השנים הוציאה לפועל התקנות מורכבות במגוון רחב ביותר של תוואי קרקע וטופוגרפיה. לשם כך, היא עושה שימוש מושכל בציוד מתקדם טכנולוגית ובכוח האדם המיומן והאמין שעומד לרשותה. כל זאת מאפשר לחברה להציע ללקוחות שירותי התקנה של תשתיות תקשורת ברמה שאין לה מתחרים במונחי הביצוע, האיכות והדיוק.
 

מדידות ובדיקות

 
חטיבת התקשורת והעבודות ציבוריות של חברת אורי נחמני ובניו, האמונה על תחום תשתיות התקשורת, יש את המומחיות הדרושה לביצוע מלא של מדידות, בדיקות ובחינה לכל נתוני התשדורת, על מנת להבטיח ביצועי רשת ומערכת אופטימליים.
 

הסמכה

 
החטיבה לתקשורת ולעבודות ציבוריות מצוידת היטב בניסיון ובידע הדרושים לצורך חיווט והנחה של כבלים לפי עיצוב ותכנון הנדסי. כמו כן, חטיבת התקשורת מבטיחה ללקוחות החברה פריסה מבצעית מלאה בסיום הפרויקט על הצד הטוב ביותר.
 

פתרונות תקשורת איכותיים בהתאמה אישית

 
חטיבת התקשורת המיומנת של חברת אורי נחמני ובניו היא הכתובת שלכם בכל הקשור לתשתיות תקשורת – סבוכות ומורכבות ככל שתהיינה. הניסיון רב השנים והידע המקצועי שנרכשו, משחקים תפקיד משמעותי באיכות הפרויקט ובהצלחתו ומאפשרים לחברה להתאים לכל לקוח סל שירותים מקיף ומותאם לצרכיו. כאן תוכלו להתרשם מפרויקטים נבחרים שביצעה החברה.
 
צרו קשר עם חברת אורי נחמני ובניו, לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בהתאמה אישית. חייגו 072-3227873 או השאירו פרטים באתר.