אורי נחמני ובניו קידוחים אופקיים בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3227873
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חטיבת קידוחים

 
חטיבת הקידוח האופקי של אורי נחמני ובניו קידוחים אופקיים בע"מ מציעה את כל ספקטרום האפשרויות של קידוחים אופקיים בעזרת טכנולוגיות המתקדמות ביותר. בסיוע ציוד חדיש ומתקדם מונחה לייזר, ציוד אלחוטי ויכולות שידור רדיו, החברה מוציאה לפועל מגוון רחב של פרויקטים ומתקנים במגוון רחב של תשתיות כגון: ביוב, ניקוז, מים, תקשורת, חשמל, וכו'.

לתפעול המערכות על פי צורך או למען פעולות ספציפיות, הן בסביבה אורבנית והן בשטחים פתוחים, וכל זאת בשיטות העקרוניות הבאות:
 
 
בתחום פעילות זה של החטיבה לקידוח אופקי מסוגלת לתת מענה למגוון רחב של דרישות באזורים עירוניים ובין עירוניים, מכונות הקידוח בתחום זה נכנסות לקרקע מגובה אפס ויוצאות בגובה רדוד שיטה זו מאפשרת גמישות גבוהה למעבר מכשולים וישומים אורבניים ע"י כך נותנת מענה מושלם ומקיף לכל דרישות הפרויקט, כגון: חציית נחלים, תנועה סואנת, קדיחה באזור סלעי, חולי או הררי, עמקים ומרחקים של מאות מטרים.

תחום הפעילות של חטיבה זו הינו נע מקוטר צנרת של 1" עד 48". באורכי קידוח משתנים ועם רדיוסים בהתאם מגיעים עד מאות מטרים ויותר.

סוג הצנרת שמותקן ע"י מכונות אלו הינו מגוון וניתן להחלפה בהתאם לתכנון נכון, כגון : צנרת HDPE (פוליאטילן), צנרת ברזל או אחר.
 
קידוח אופקי HDD
 
מחלקה זאת של קידוח יודעת לדחוק ולקדוח צנרת ברזל בקטרים של "80 - "12 למגוון פרויקטים ציבוריים בכל תוואי שטח – כגון אדמה, חול וסלעי דולומיט – עבור תשתיות ביוב, ניקוז, צנרת גז, קווי חשמל, קווי תקשורת וקווי מים.
 
 
דחיקת ברזל קווי תקשורת
 
 
 
דחיקת ברזל קווי חשמל
 
 
 
דחיקת ברזל
 
 
 
 
קבוצה זאת של קידוחים עוסקת בדחיקת צנרת בטון בקוטר הנע ברוחב 2 עד 3 מטרים לתשתיות לביוב, לניקוז, מים וליישומים גדולים אחרים בכל תוואי שטח – כגון אדמה, חול וסלעי דולומיט.
תכנון וביצוע מסוג זה מתאפיין בהכנה ותכנון קונסטרוקטיבי מדוקדק ובהתאם לדרישות ההנדסיות של הפרויקט.
קידוחים מסוג זה יכולים להתבצע למרחקים של עשרות ומאות מטרים ומלווים בפירי דחיקה בכניסה ובמהלך התוואי, בהתאם לדרישות וכן ביציאה.
 
דחיקת בטון
 

שירותי מיפוי

 
חברת אורי נחמני ובניו מציעה שירותי מיפוי מהמתקדמים. הידע המובנה של החברה בקידוח ובהתקנה של מערכות תת-קרקעיות הוא מלווה במיפוי אמין ברמת דיוק מעולה. השירותים, הניתנים על פי תקני ISO, מאפשרים ללקוחות החברה לקבל החלטות עיצוב מערכת על בסיס מידע רחב לתכנן ולתחזק בדיוק ובבטחה מערכות תת-קרקעיות. מערכות אלו כוללות תוכניות מתאר של רחובות, שירותי קווים ציבוריים, דרכי גישה עירוניות וקווי ביובי וניקוז.
 
חטיבת הקידוח האופקי
 

ליווי צמוד בהתאמה אישית

 
צוות חטיבת הקידוח האופקי ישמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך ולסייע לכם לקבל את הפתרונות המתאימים ביותר לצרכים שלכם. בעבודה יסודית, חכמה ומשותפת, כפי שהוכיחו פרויקטים רבים בעבר, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות גם בתוואי השטח המורכבים ביותר. כאן תוכלו להתרשם מפרויקטים נבחרים, שביצעה החברה עבור לקוחותיה.
 
לקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם צוות אורי נחמני ובניו. חייגו 072-3227873 או השאירו את פרטיכם באתר ותיענו בהקדם.