אורי נחמני ובניו קידוחים אופקיים בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3227873
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חטיבת הגז

 
חטיבת הגז של חברת אורי נחמני ובניו קידוחים אופקיים בע"מ מנהלת ומוציאה לפועל פרויקטים מורכבים בקווי גז. החטיבה המקצועית מסוגה בישראל מלווה את התהליך מתחילתו ועד מסירתו ללקוח / למזמין, כששירותיה כוללים בין היתר אספקת חומרי גלם רלוונטיים ועזרים מקצועיים כפי הנדרש. לחברה בכלל ולחטיבת הגז בפרט יש את מרב הניסיון והיכולות לנהל ולהוציא לפועל הן פרויקטים כוללים והן משימות ספציפיות, לרבות:
 
 

תכנון קווי גז

 
בנייה של מפרט הנדסי וטכני לרשתות גז לתעשייה, בשילוב מערכות מיפוי מתקדמות מסוגן. החברה מספקת תכנון מדויק ומפרטים טכניים המבוססים על ניסיון של שנים בשטח ובתחום הגז.
 

התקנת קווי גז

 
ניסיון ומומחיות בפרויקטים עירוניים ובין עירוניים ובפרויקטים לתעשייה, וכל זאת במגוון סוגים של תוואי קרקע וטופוגרפיה. לשם כל, החברה עושה שימוש בציוד מקצועי, בטכנולוגיות חדשניות ובכוח אדם אמין ומיומן – שילוב המאפשר לה לבצע התקנות באיכות גבוהה מאוד ובדיוק רב.
 

מדידות ובדיקות קווי גז

 
המדידות במערכת הגז מבוצעות בהתאם לתקנים המחמירים של רשות הגז וכוללים בדיקות שטח והתאמות לפרויקט, המבוצע תחת פיקוח צמוד של הרשות. רשות הגז מפקחת היטב ובאופן מחמיר על המדידות והבדיקות, הן במהלך העבודה והן בסיומה, תוך הקפדה על דיוק וטיב עבודות הפיקוח.
 

מי רשאי לבצע חיבור למערכות גגז?

 
חיבור מפעלים למערכות גז טבעי – פעולה המלווה בקבלת אישורים מרשות הגז. החברה פועלת תוך עבודה צמודה מול הרשות, מה שכולל מבחינתה הצגת הפרוצדורות שמלוות את כל תהליך העבודה. כל זאת בהתאם לנוהלי רשות הגז ובפיקוח צמוד בשלוש רמות פיקוח, כולל מתן דווח רציף לרשות הגז ע"י אנשים שהוסמכו לעבודות בגז.
 
תשתיות גז
 

ליווי מקיף לפי צורכי הלקוח

 
צוות חטיבת הגז של חברת אורי נחמני ובניו עומד לרשותכם לכל אורך התהליך, משלב התכנון ועד לשלב ההסמכה, ומסייע לכם ליהנות מסל פתרונות בהתאמה אישית. כל זאת תוך שמירה על מקצועיות בעבודה, בחירה של כוח אדם איכותי וניצול חכם של הטכנולוגיות הקיימות. הניסיון של החברה והידע שצברה לאורך השנים הם נכס משמעותי העומד כולו לרשותכם.
 
לקבלת מידע נוסף וליווי מקצועי, צרו קשר עם צוות אורי נחמני ובניו. חייגו 072-3227873 או השאירו פרטים באתר ותיענו בהקדם.